تلفن‌های تماس ۰۹۳۰۲۲۲۲۳۴۰۰۹۱۲۵۵۴۴۹۹۳

ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۹ شب

آتش بازی

آتش بازی و نور افشانی چه به صورت دستی چه اتوماتیک، این روزها پایه ثابت جشن‌ها و مراسم شده است؛ زیرا علاوه‌بر ایجاد جذابیت و هیجان باعث خاطره انگیزتر شدن مراسم می‌شود. اگر به فکر این هستید کار ‌فوق‌العاده‌ای انجام دهید تا میهمانان شما از مجلس لذت بیشتری ببرند و همچنین فیلمبردای سبک خاص‌تری داشته باشد؛ استفاده از آتش بازی و نورافشانی بهترین گزینه است. در ادامه مطلب از آتیشدونی نحوه ارائه خدمات اجرای مراسم آتش بازی را به شما شرح می‌دهیم.

اجرای مراسم آتش بازی و نورافشانی

آتش بازی و نورافشانی از مواردی خاص و چشم نواز است که در بسیاری از جشن‌های مناسبتی مانند چهارشنبه سوری، جشن‌ تولد، جشن عروسی، اعیاد مذهبی، مراسم‌‌های افتتاحیه، مراسم‌های اختتامیه، عید نوروز، کنسرت‌ها، سالگرد تاسیس، مسابقات ورزشی و از این دست مراسم‌ها کاربرد فراوانی دارد.

لوازم آتش بازی باید با دقت انتخاب شود و با تخصص در جای مناسب قرار گیرد. اگر استفاده از لوازم آتش‌زا توسط فردی که نحوه استفاده از آن‌ها را بلد نیست و تجربه‌ای در این زمینه ندارد انجام شود ممکن است آسیب‌های جدی به فرد و بقیه حضار برسد پس بهتر است این کار را به کاردونش بسپارید تا هیچ آسیبی به فردی یا محیطی وارد نشود. از این رو تیم با سابقه و تشریفاتی آتیشدونی خدمات ویژه با بهترین شکل و مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا توسط آن جلوه زیبایی به مجلس خود بیفزایید.

نحوه اجرای خدمات

به طور کلی آتشبازی در دو نوع انجام می‌شود نوع اول استفاده از لوازم آتش‌ زا مانند آبشارهای گرم دستی و زمینی، کهکشان‌های هوایی، چلچله‌ها، فشفشه‌ها، منورها و غیره هستند که به وسیله یک فندک از طریق فتیله روشن می‌شوند و نورافشانی می‌کنند. استفاده از این تجهیزات دستی آتش بازی توسط عموم آزاد است و با رعایت نکات ایمنی آسیبی به کسی وارد نمی‌شود. شما می‌توانید در قسمت محصولات آتیشدونی تمامی این وسایل را به تعداد دلخواه تهیه کنید.

نوع دوم از لوازم آتش بازی استفاده از تجهیزات اتوماتیک است که فقط توسط دستگاه‌های خاص روشن می‌شوند و برای عموم بدون تجهیزات و دستگاه‌های ریموت دار قابل استفاده نیست. این نوع لوازم که شامل آبشارهای سرد، کهکشان‌های اتومات هوایی و غیره می‌شود؛ این قابلیت را دارند تا در تعداد بالا، بعضا 1000 عدد در زمان دلخواه یا به طور همزمان توسط دستگاه مخصوص با ریموت انفجار کنترل شوند. برای استفاده از لوازم آتش‌بازی باید یک اپراتور متخصص مسئولیت انفجار و نورافشانی را برعهده بگیرد تا هم مراسم شکوه خود را حفظ کند و هم آسیبی به کسی وارد نشود. فروشگاه آتیشدونی لیست کاملی تجهیزات آتش بازی و افکت‌های استیج دارد که می‌توانید همین حالا به صورت آنلاین خرید کنید یا برای یک آتش بازی بی خظر برای یک شب این خدمت را در همین صفحه از ما دریافت کنید.

تیم آتیشدونی با سال‌ها تجربه در اجرای مراسم و در نظر گرفتن معیارهایی مثل تعداد آبشارها، زمان نورافشانی، هزینه و طراحی مدل مناسب محیط و جشن بهترین نوع اجرای آتش‌بازی را در مقابل چشم همگان به نمایش می‌گذارد.

لوازم آتش بازی

بهتر است این نکته را هم در نظر داشته باشید که در اجرای مراسم آتشبازی استفاده از لوازم می‌تواند به سلیقه شما باشد. برای اجرا آشنایی با لوازم مورد نیاز اجرا وارد قسمت فروشگاه آتیشدونی شوید و از مطالعه نحوه کار کرد هر محصول و قیمت آن مطلع شوید. در ادامه چند تا از محصولات مهم را معرفی می‌کنیم.

آبشار سرد این وسیله به کمک دستگاه روشن می‌شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه کار کرد آن روی کلمه آبشار سرد کلیک کنید.

کهکشان‌های اتومات هوایی با استفاده از یک کبریت روشن می‌شوند و با تعداد شوتی که به آسمان پرتاب می‌کنند؛ نام گذاری می‌شوند. برای اطلاع از قیمت و نحوه کار کرد آن روی کلمه کهکشان‌های اتومات هوایی کلیک کنید.

چلچله اتومات هوایی هم بر اساس تعداد شوتی که دارند نامگذاری می‌شوند و جلوه زیبا و رنگارنگی در آسمان ایجاد می‌کنند. برای اطلاع از قیمت و نحوه کار کرد آن روی کلمه چلچله‌ اتومات هوایی کلیک کنید.

فرم خدمات

YYYY slash MM slash DD
YYYY slash MM slash DD
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .