تلفن‌های تماس ۰۹۳۰۲۲۲۲۳۴۰۰۹۱۲۵۵۴۴۹۹۳

ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۹ شب

خدمات آتیشدونی

خدمات آتیشدونی که در این صفحه ارائه می‌شود به شما کمک می‌کند تا مراسمی به یاد ماندنی رقم بزنید. آتیشدونی بعد از فروش انواع محصولات آتش بازی با ارائه پکیج‌های خدماتی مثل اجرای نور پردازی، اجرای آتش بازی، اجرای مه اتومات سنگین و اجرای کاغذ پاش با انواع دستگاه‌های به‌روز و متنوع مراسم شما را هر چه با شکوه‌تر برگزار می‌کند. می‌توانید نمونه کارهای آتیشدونی را در صفحه نمونه کارها مشاهده کنید و برای دریافت خدمات کافیست فرم رو به رو را تکمیل کنید تا برای اعلام قیمت و برنامه‌ریزی مراسم شما تماس بگیریم.

فرم خدمات

YYYY slash MM slash DD
YYYY slash MM slash DD
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اجرای آتش بازی

اجرای آتش بازی

با اجرای آتش بازی و نورافشانی شور و هیجان مراسم شما بیش‌ازبیش می‌شود. تیم آتیشدونی با اپراتورهای مجرب مجلس شما را به وسیله دستگاه‌های هماهنگ و اتوماتیک منور می‌کند و به اصلاح به آتش می‌کشد؛ به طوری که خاطره جشن تا سال‌ها در خاطر شما بماند. آتیشدونی با استفاده از روش‌های نوین آتش بازی آماده خدمت رسانی در مراسم‌های عروسی، جشن تولد، افتتاحیه، اختتامیه، مراسمات ملی مذهبی برای ارگان‌های دولتی و خصوصی است. برای مشاهده نمونه کار های آتیشدونی و رزرو زمان فرم موجود در صفخه را تکمیل کنید.

اجرای کاغذ پاش

در اجرای مراسم‌ها می‌توانید همراه نورافشانی و آتش بازی از دستگاه کاغذ پاش استفاده کنید؛ زیرا ترکیب این دو با هم جلوه بسیار خاص و فوق‌العاده‌ای را به نمایش می‌گذارد. در اجرای کاغذپاش به درخواست مشتری از کاغذهای متالیزه در رنگ‌ها و اجناس مختلف استفاده می‌شود. تیم آتیشدونی با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک و بی‌خطر بهترین خاطره را برای شما عزیزان در اجرا مراسم رقم می‌زند.  برای مشاهده نمونه کار های آتیشدونی و رزرو زمان فرم موجود در صفخه را تکمیل کنید.

اجرای کاغذ پاش
مه سنگین اتومات

اجرای مه سنگین اتومات

با اجرای مه سنگین اتومات می‌توانید به لحظات شاد مراسمتان رنگ رویا بپاشید. اجرای مه سنگین اتومات بدین گونه است که بخار به صورت مه فضای مورد نظر را در بر می‌گیرد و تصویر مه آلود و خیال انگیزی را به وجود می‌آورد. تیم آتیشدونی با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های تولید کننده بخار بدون محدودیت محیط را به دستور شما غرق در مه می‌کند. اجرای مه سنگین برای مراسم‌های عروسی، همایش‌ و کنسرت‌ مناسب است.  برای مشاهده نمونه کار های آتیشدونی و رزرو زمان فرم موجود در صفخه را تکمیل کنید.

اجرای نورپردازی

نورپردای نقش مهمی در ایجاد شور و هیجان بینندگان دارد. همچنین باعث می‌شود که خوانندگان، نوازندگان یا بازیگران روی صحنه بتوانند با حسی متفاوت برنامه‌ خود را اجرا کنند که مقدار نور، رنگ نور و موارد استفاده از نوع استفاده ارز دستگاه برای ایجاد صحنه‌های دل انگیز متفاوت است. در آتیشدونی با درخواست شما و استفاده از دستگاه‌های نور پردازی متفاوت در قالب پکیج تلفیقی لیزر، افکتیو، ال‌ای‌دی و غیره لحظات به یادماندنی را برای شما رقم خواهیم زد.  برای مشاهده نمونه کار های آتیشدونی و رزرو زمان فرم موجود در صفخه را تکمیل کنید.

اجرای نورپردازی
اجرای بادکنک آرایی

اجرای بادکنک آرایی

با بادکنک آرایی محیط می‌توانید فضا را به تم رنگی مورد علاقه خود تزئیین کنید و تیم آتیشدونی در این راستا می‌تواند فضای مورد نظر شما را در مراسم‌های افتتاحیه، اختتامیه، جشن تولد، جشن عروسی، مراسم‌های مذهبی و اعیاد یا سرعت و دقت و مهارت بادکنک آرایی کند؛ تا به زیبایی هرچه بیشتر آن مجلس شما بیفزاید. در آتیشدونی سعی داریم با خدمات بادکنک آرایی جدید و مبتکرانه در شادی‌های شما سهم کوچکی داشته باشیم.  برای مشاهده نمونه کار های آتیشدونی و رزرو زمان فرم موجود در صفخه را تکمیل کنید.

دکور تولد

می‌توانید با خیال آسوده 0 تا 100 برگزاری مراسم تولدتان را به تیم آتیشدونی بسپارید و شما فقط تم و رنگ‌های مورد نظر را سفارش دهید. آتیشدونی با دانستن اطلاعاتی مثل؛ تعداد میمهمان، اندازه فضای پذیرایی، بودجه مدنظر شما و رنگ و تیم تولد همه خدمات را از سفارش کیک تا تزئین دکور تولد را بر عهده می‌گیرید و هر خدمتی لازم باشد برای افزودن شادی بی‌اندازه به مراسم شما انجام می‌دهد.  برای مشاهده نمونه کار های آتیشدونی و رزرو زمان فرم موجود در صفخه را تکمیل کنید.

دکور تولد