تلفن‌های تماس ۰۹۳۰۲۲۲۲۳۴۰۰۹۱۲۵۵۴۴۹۹۳

ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۹ شب

کاغذ پاش

اجرای کاغذ پاش برای دوستانی که از آتش بازی را نمی‌پسندند یکی از بهترین گزینه‌های شور و حال بخشیدن به میهمانی‌ها و مراسم‌هاست. به تازگی در مراسم‌ها و جشن‌ها از دستگاه‌های مختلفی برای بالا بردن جذابیت و ایجاد شور و هیجان استفاده می‌شود از جمله آتش‌بازی؛ اما دیگر جای نگرانی نیست؛ اگر شما از مخالفان آتش بازی و نورافشانی هستید. به علت پرخطر بودن استفاده از تجهیزات آتش بازی یا کمبود فضای کافی تیم آتیشدونی به شما اجرای کاغذ پاش را توصیه می‌کند.

در گذشته اکثرا از برف شادی و نورافشان‌ها استفاده می‌کردند؛ اما به علت وجود گازهای سمی داخل این اسپری برف شادی یا مواد محترقه آتش زا دیگر این لوازم محبوبیت خود را از دست داده‌اند و جایگزن آن‌ها انواع دستگاه‌های کاغذ پاش شده است. مجموعه آتیشدونی با به کارگیری دستگاه‌های مدرن برای پرتاب بمب‌های شادی نخی و کاغذ رنگی شور و شوق جشن‌های شما را دوچندان می‌کند. در ادامه انواع دستگاه‌ها و نحوه ارائه خدمت رسانی اجرای کاغذ پاش را به طور کامل شرح می‌دهیم.

دستگاه کاغذ پاش و انواع آن

این دستگاه‌ به شکل یک استوانه است که با چرخاندن بخش انتهایی آن افشان کاغذهای موجود در داخل آن به هوا پرتاب می‌شوند. در آتیشدونی برای اجرای کاغذ پاش از دو نوع دستگاه فن ‌دار و سیلندری استفاده می‌شود. که در ادامه انواع دستگاه کاغذپاش و نحوه ارائه خدمات را توضیح می‌دهیم.

کاغذ پاش سیلندری

این مجموعه دستگاه از دو قطعه یکی سیلندر گاز و دومی خود دستگاه استوانه‌ای کاغذپاش تشکیل شده است. گاز سیلندر با ازت و یا کربن دی اکسید پر می‌شود که ما در آتیشدونی به علت سبک‌تر بودن گاز ازت فقط از آن  استفاده می‌کنیم.

با هر بار پر کردن دستگاه کاغذ پاش از کاغذهای متالایز رنگی طلایی، نقره‌ای و کاغذهای 7 رنگ کاهی وارداتی رنگین کمانی بین 1 تا 4 پارت کاغذ پخش را می‌توان در هوا انتشار داد. همچنین در مواردی با سفارش مشتری از کاغذهای  طرحدار و مقدار متفاوتی از کاغذها را پر می‌کنیم.

محاسبه قیمت برای دستگاه کاغذ پاش سیلندری بدین گونه است که اجاره دستگاه جدا و پخش هر بار کاغذ هم به طور جداگانه محاسبه می‌شود.

نحوه کاربردهای دستگاه سیلندری برای اجرا

کاغذپاش سیلندری به علت استفاده از گاز و سیلندر ارتفاع پخش بالاتری دارد که حدود 15 متر است و بیشتر برای مکان‌های باز یا سقف‌های بلند مناسب است. از دیگر کاربردهای این دستگاه استفاده در مراسم‌های افتتاحیه، اختتامیه، بزرگداشت‌ها، کنسرت‌ها، سالگردها، جشن‌های عروسی، تولد، مسابقات ورزشی، اعیاد مذهبی و غیره می‌توان اشاره کرد.

کاغذ پاش فن دار برای اجرای کاغذ پاش

این مجموعه دستگاه از دو قطعه اصلی یک فن و دیگری خود دستگاه استوانه‌ای کاغذپاش تشکیل شده است. نحوه کار کرد دستگاه فن دار بدین گونه است که بعد از ریختن کاغذهای رنگی و متالایزه آن‌ها را با باد پنکه‌ای که به پشت دستگاه وصل شده است در هوا منتشر و پخش می‌کنیم. به علت این که از فن استفاده می‌شود ارتفاع پخش کاغذها کمتر از مدل سیلندری است.

نحوه کاربردهای دستگاه فن دار برای اجرا

به علت استفاده از فن ارتفاع پخش کاغذهای رنگی تا 6 متر است و بیشتر برای محیط‌های سقف دار و جشن‌های کوچک مناسب است. از دیگر کاربردهای این دستگاه استفاده در مراسم‌های افتتاحیه، اختتامیه، بزرگداشت‌ها، کنسرت‌ها، سالگردها، جشن‌های نامزدی، تولد، مسابقات ورزشی، میهمانی‌ها، دورهمی‌ها، اعیاد مذهبی و غیره می‌توان اشاره کرد.

کاغذهای مورد نیاز برای اجرای کاغذ پاش

در آتسدونی اجرای مراسم کاغذ پاش به دو صورت امکان پذیر است. اول اینکه شما فقط دستگاه کاغذپاش را اجاره کنید یا بخرید؛ دوم اینکه برای زمان خاصی یک متخصص از تیم ما با دستگاه کاغذپاش و کاغذهای سفارشی شما در محل اجرای مراسم حضور پیدا کند و مراسم کاغذ پاش را با تجربه و سفارش شما اجرا کند.

همچنین برای انتخاب انواع کاغذها دو را دارید راه اول اینکه خودتان کاغذ مورد نظر را تهیه و دوم اینکه از آتیشدونی سفارش دهید. ما روی سایت سه نوع کاغذ مناسب مراسم را قرار دادیم که به معرفی و مزیت‌های هر یک می‌پردازیم:

کاغذ رول باکس 7 رنگ 36 عددی

در بسته بندی کاغذ رول باکس 36 عدد رول نواری کاغذ که تلفیق 7 رنگ بنفش، نیلی، آبی، سبز، زرد، نارنجی و قرمز است وجود دارد. از این کاغذهای رنگارنگ و شاد برای جایگذاری در دستگاه‌های کاغذپاش استفاده می‌شود. برای خرید روی کاغذ رول باکس 7 رنگ 36 عددی وارداتی کلیک کنید.

کاغذ متالایز استاندارد وارداتی

کاغذ متالایز استاندارد وارداتی در ابعاد استاندارد و یک دست می‌باشد که همین خاصیت باعث می‌شود بتواند از این کاغذ در هر دستگاه کاغذپاش مثل دستگاه کاغذپاش جت فن، کاغذپاش co2 گان و غیره استفاده کرد.کاغذ متالایز استاندارد وارداتی در رنگ‌های متنوعی در بازار موجود هستند مانند؛ نقره‌ای و طلایی و رنگین کمانی. وزن کاغذ متالایز استاندارد وارداتی بسیار سبک‌تر از کاغذهای دیگر است و همین مزیت باعث شده است که این کاغذ براق و سبک وارداتی مدت زمان بیشتری در هوا معلق بماند تا جلوه بیشتری را ببخشد.

کاغذ متالایز استاندارد وارداتی به علت جنس مرغوبی که دارد پشت و روی کاغذ یک رنگ است یعنی اگر کاغذ متالایز نقره‌ای باشد هر دو طرف کاغذ به رنگ نقره‌ای است و این یک مزیت مهم در مقایسه با کاغذهای تولیدی ایرانی است در کاغذهای تولیدی ایرانی روی کاغذ مثلا نقره‌ای براق است اما پشت کاغذ کمی نقره‌ای یا طوسی مات است و همین مسئله در کاغذ متالایز استاندارد وارداتی باعث می‌شود که و درخشش بیشتری داشته باشد. برای خرید روی کاغذ متالایز استاندارد وارداتی کلیک کنید.

کاغذ متالایز استاندارد تولیدی ایرانی

کاغذ متالایز یا همان کاغذ براق در قطعات کوچک و در یک بسته بندی چند گرمی به رنگ نقره ای و طلایی در بازار موجود است. از این کاغذ معمولا برای استفاده از در دستگاه‌های کاغذ پاش استفاده می‌شود. کاغذ متالایز استاندارد ایرانی کاربردهای متفاوتی دارد و تنها یک تفاوت با نوع وارداتی آن دارد این است که کاغذ متالایز استاندارد تولیدی ایرانی فقط یک طرف آن رنگی است. برای خرید روی کاغذ متالایز استاندارد تولیدی ایرانی کلیک کنید.

در ادامه فرم رو به رو را پرذ کنید تا همکاران ما در آتیشدونی برای اعلام قیمت و هماهنگی مراسم با شما تماس بگیرند.

فرم خدمات

YYYY slash MM slash DD
YYYY slash MM slash DD
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .