تلفن‌های تماس ۰۹۳۰۲۲۲۲۳۴۰۰۹۱۲۵۵۴۴۹۹۳

ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۹ شب

دکور تولد

تولد هر کسی از روزهای مهم زندگی اوست و از آنجایی که هر سال فقط یک روز برگزار می‌شود به شما کمک خواهیم کرد تا دکور تولد را به بهترین شکل برای خود و عزیزانتان برگزار کنید. جشن تولد از مراسم‌هایی است که اگر به صورت اصولی و با توجه به نیازهای میهمانان برگزار شود، به همه سنین خوش می‌گذرد و یکی از خاطره‌های شیرین ماندگار آن‌ها می‌شود. یکی از مواردی که در جشن تولد باید به آن توجه داشت طراحی دکوراسیون و تزئینات مجلس است. تیم آتیشدونی با بهره‌مندی از به‌روزترین و مبتکرانه‌ترین ترکیبات لازم جهت اقدام به زیبا سازی و دکور تولد در محل برگزاری است.

انواع خدمات آتیشدونی برای خاطره‌سازی و باشکوه‌تر کردن جشن شما انجام می‌دهد؛ شامل مورد زیر می‌شود:

 • طراحی و اجرای دکور تولد با به‌روزترین تم‌های تولد و منحصر‌به‌فرد برای شما.
 • شما می‌توانید هر عکس یا هر تم رنگی که دوست دارید؛ انتخاب کنید تا تمامی موارد تزیین و دکور تولد شما با آن‌ها انجام شود.
 • آتیش دونی دارای متنوع‌ترین کندی بارها با مواردی مثل کاپ کیک، کیک تولد، پاستیل، شکلات و غیره است که متناسب با تولد شما از آن‌ها استفاده می‌کند.
 • طراحی و اجرای زیباترین بادکنک آرایی و استندهای مختلف با تم‌های انتخابی و پیشنهادی شما برای تمام سنین.
 • طراحی و اجرای بادکنک آرایی مثل آرک بادکنک و بادکنک هلیومی و غیره.

تم تولد

منظور از تم تولد، تلفیق مناسب لوازم تزئینی تولد و بادکنک آرایی به همراه لوازم پذیرایی مانند فینگرفودها، میوه آرایی‌ها، شکلات‌ها و غیره از میهمانان است که مجموع آن‌ها را در اصطلاح تم تولد می‌نامند. در گذشته نیز خانواده‌ها به تنهایی با لوازم داخل منزل تزئینات تولد را انجام می‌دادند؛ اما امروزه ابزار و وسایل در اشکال و رنگ بندی‌های مختلف و به صورت یکبار مصرف در دسترس است که اجرای تولد را ساده و جذاب‌تر می‌کند. به تمامی این ابزارهای متنوع و خاص دکور تولد می‌گویند. برخی از مواردی که برای تنظیم تم تولد مورد استفاده قرار می‌گیرد، شامل موارد زیر است:

 • چاپ چهره روی بادکنک، کیک، کاپ کیک، ظروف پلاستیکی
 • تم تولد نوزاد مثل بچه رئیس
 • تم تولد دخترانه مثل تک شاخ، فرشته، پری دریایی
 • تم تولد پسرانه مثل مرد عنکبوتی، بتمن، فوتبالیست‌ها
 • تم تولد با استند بادکنک و بوت کمپ‌ها در رنگ‌های محتلف
 • تم تولد و استفاده از بالن در تزیینات

نحوه ارائه خدمات دکور تولد و برگزاری تولد در آتیشدونی

از آنجایی که تولد هر فرد برای خودش و عزیزانش یکی از مهم‌ترین روزهای سال است؛ باید به بهترین شکل برگزار شود تا همه شاد باشند. در شلوغی این روزها که هر همه پرمشغله هستند؛ برگزاری یک جشن زمان زیادی را می‌گیرد و گاهی آن طور که انتظار داریم پیش نمی‌رود. از این رو برای رضایت و همراهی در این روز مهم می‌توانید روی تیم تشریفاتی آتیشدونی حساب کنید.

می‌توانید 0 تا 100 برگزاری جشن و دکور تولد را بدون دغدغه فکری به تیم مجرب و با سابقه ما بسپارید. در مرحله اول از شما درباره تعداد میهمانان، تم مورد نظر، محل برگزاری جشن و میزان بودجه مدنظر شما برای جشن تولد سوال می‌کنیم سپس با در نظر گرفتن همه نکات به اجرا می‌پردازیم.

چند نکته مهم برای اجرای تولد که در نظر گرفتن آن‌ها به اجرا و جذابیت جشن می‌افزاید:

 • انتخاب یک تم تولد: انتخاب تم برای هر سن و سالی مهم است؛ زیرا جلوه خاصی به تزئینات می‌دهد و برای ثبت لحظات با دوربین عکاسی زیبایی آن را دوچندان می‌کند.
 • فرستادن کارت‌های دعوت برای مهمانان: یکی از مهم‌ترین نکات برگزاری جشن و دکور تولد تنظیم کارت دعوت است که نوشتن آدرس دقیق و زمان برگزاری جشن از نکات ضروری آن است.
 • استفاده از بادکنک آرایی: بادکنک آرایی در جشن تولد جذابیت و شکوه بیشتری به مراسم کمک می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به خدمات بادکنک آرایی مراجعه کنید.
 • موسیقی: در میهمانی‌ها و جشن‌های تولد موسیقی یکی از عوامل افزایش دهنده شور و شوق مجلس است و عضو جدایی ناپذیر محفل‌هاست. روی آتیشدونی برای برای دعوت دی جی حرفه‌ای یا باند و ارکستر می‌توانید حساب کنید.
 • عکاسی فیلمبرداری: یک از عواملی که لحظات شاد شما را ثبت و ضبط می‌کند دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری هستند. آتیشدونی در تمامی مراحل کنار شماست و می‌توانید به با خیال آسوده ابتدا تا انتهای یک دکور تولد و اجرای یک جشن پر زرق و برق را به ما بسپارید.

هزینه اجاره دکور تولد

برای برپایی جشن و شاد کردن عزیزانتون به خصوص در روز تولد آن‌ها درنگ نکنید. یک پیشنهاد جذاب و خاص دیگر هم در آتیشدونی موجود است که البته شرایط خاص خودش را دارد. شما می‌توانید با اجاره دکور تولد یا اجاره لوازم تولد موردنیازتون هزینه‌ها را کاهش دهید. اجاره دکور تولد همان طور که اسمش پیداست اجاره یک سری لوازم و تم‌های تولد ویژه است. در اجاره دکور تولد مقدار لوازم مورد نیاز و مدت زمان کرایه آن در تعیین قیمت موثر است. مدل‌های متنوع از انواع خدمات آتیشدونی در صفحه اصلی موجود است می‌‌توانید برای دکور ایده بگیرید.

فرم خدمات

YYYY slash MM slash DD
YYYY slash MM slash DD
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .