تلفن‌های تماس ۰۹۳۰۲۲۲۲۳۴۰۰۹۱۲۵۵۴۴۹۹۳

ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۹ شب

بادکنک آرایی

بادکنک آرایی از قدیم در میهمانی‌های ما به شکل سنتی انجام می‌شده و امروزه ظاهری مدرن‌تر به خود گرفته است. هنر بادکنک آرایی امروزه برای زیباتر کردن جشن‌ها و مراسم‌ها نقش تعیین کننده‌ای را ایفا می‌کند. ساخت سازه‌های خلاقانه با بادکنک‌های متنوع و رنگی تصویر چشم نوازی را مقابل نگاه افراد به نمایش می‌گذارد. البته برای ارائه میزبانی شایسته با بادکنک نیازمند به مهارت، تجربه و استفاده مناسب از بادکنک‌های مرغوب است.

تیم آتیشدونی با سال‌ها تجربه در زمینه بادکنک آرایی و به کارگیری روش‌های مبتکرانه برای انواع مراسم‌های عروسی، عقد، نامزدی، سیسمونی، دکور تولد، افتتاحیه مراکز تجاری، اختتامه، اعیاد و سایر جشن‌های برای ایجاد هیجان و جذابیت بیشتر به مراسم‌ها آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

خدمات بادکنک آرایی در آتیشدونی

بادکنک آرایی جزو اصلی همه مراسم‌ها

ی بزرگ و کوچک شده است به طوری که این خدمات برای هر مراسمی به طور جداگانه با مراسم دیگر تفاوت دارد؛ اما ما در آتیشدونی برای جلوگیری از سردرگمی شما ثبت سفارش را به 3 صورت متر طول، دکور و بوکت تقسم‌بندی کردیم و در ادامه هر کدام را به اختصار می‌دهیم.

بادکنک آرایی متر طول

در بادکنک آرایی متر طول ثبت سفارش به اندازه متراژ مورد نیاز و رنگ بادکنک‌های مشتری ثبت می‌شود و با توجه به طول و رنگ بادکنک‌ها را به بهم ریسه می‌شوند. سپس تیم آتیشدونی برای تزئین و دکوراسیون به محل اعزام می‌شوند. بادکنک آرایی مترو طول اغلب برای دکوراسیون جلوی سن در همایش‌ها و سخنرانی‌ها، جشن‌های عروسی در جایگاه عروس و داماد و در ورودی تالار، در افتتاحیه پاساژها، مغازه‌های کوچک و مراکز تجاری بزرگ، کنسرت‌ها و غیره کاربرد دارد.

بادکنک آرایی دکور

در بادکنک آرایی دکور ثبت سفارش با توجه به نوع دکور یعنی مدلی شما در نظر دارید ثبت می‌شود و محاسبه قیمت انجام می‌گیرد. مدل‌های متنوع و زیادی مانند آرایش هلالی، بادکنک‌های نئونی، بادکنک با عدد و شماره، آرایش خوشه‌ای و ستونی بادکنک‌ها وجود دارد. از بادکنک آرایی دکوری اغلب برای جشن‌های تولد استفاده می‌شود شما رنگ و تم مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید و طرحی را که برای دکور در نظر دارید را ارائه می‌دهید سپس تیم بادکنک آرایی آتیشدونی در کمترین زمان در مکان تعیین شده تم مورد نظر شما را پیاده سازی می‌کنند.

بوکت

از خدمات بادکنک آرایی بوکت معمولا برای سورپرایز کردن، جشن‌های سالگرد و تولد استفاده می‌شود. ثبت این نوع سفارش به نحوی است که مشتری مدل مورد نظر، مناسبت، رنگ و عدد بادکنک عددی را درج می‌کند و سپس تیم آتیشدونی با انواع بادکنک‌ها با ترکیب رنگ‌ها و اندازه‌های متنوع هماهنگ داخل منزل شخص است هم عدد سن را با یک سری بادکنک مختلف تزئین می‌کنند و در برخی موارد با درخواست مشتری آن را روی استند سوار می‌کنند. به طور کلی بوکت‌ها در اندازه‌های کوچک برای هدیه و شگفت زده کردن افراد هستند که سفارش خود را ثبت کنید تا بوکت در زمان مورد نظر برای شما ارسال شود.

روش‌های متنوع و بسیاری یرای غافلگیر کردن افرادی که دوستشان داریم وجود دارد. گاهی اوقات می‌توانیم با شناخت روحیه طرف مقابل بهترین ایده را برای غافلگیری شخص پیدا کنیم. برای مثال اگر رنگ مورد علاقه، یا طرح و سبک مورد پسند او را بدانید؛ می‌توانیم با چاشنی خلاقیت بهترین روز زندگی را برای او بسازیم .به طوری که سورپرایز شما برای شاد کردنش به یکی از بهترین روزهای زندگی شخص تبدیل شود.

در زمان پر کردن فرم  جهت دریافت خدمت از تیم آتیش دونی می‌توانید در قسمت توضیحات خصوصیات اخلاقی و نسبت خود را برای غافلگیری فرد بنویسید تا تیم خلاق و مجرب ما بهترین خدمت را به شما ارائه دهد. همچنین برای دریافت خدمت بادکنک آرایی مجلس خود می‌توانید فرم رو به رو را تکمیل کنید تا برای اعلام قیمت و هماهنگی زمان با شما تماس بگیریم.

فرم خدمات

YYYY slash MM slash DD
YYYY slash MM slash DD
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .