• بررسی نظرات
 • پرداخت آنلاین
 • بازگشت کالا
 • ارسال سریع
 • پشتیبانی فروش

برندهایی که با آتیشدونی کار می کنند:

می‌توانید با خیالی آسوده اجرای هر نوع ایجاد هیجان را در مراسمتان به تیم با سابقه و مجرب آتیشدونی بسپارید.

خدمات آتیشدونی

آتیشدونی با در نظر گرفتن سلیقه شما، آماده اجرای مراسم‌های آتش بازی و نور افشانی برای ماندگارتر کردن لحظات شماست.

 • اجرای آتش بازی

  اجرای آتش بازی

  با اجرای آتش بازی و نورافشانی شور و هیجان مراسم شما بیش‌ازبیش می‌شود. تیم آتیشدونی با اپراتورهای مجرب مجلس شما را به وسیله دستگاه‌های هماهنگ و اتوماتیک منور می‌کند و به اصلاح به آتش می‌کشد؛ به طوری که خاطره جشن تا سال‌ها در خاطر شما بماند. آتیشدونی با استفاده از روش‌های نوین آتش بازی آماده خدمت رسانی در مراسم‌های عروسی، جشن تولد، افتتاحیه، اختتامیه، مراسمات ملی مذهبی برای ارگان‌های دولتی و خصوصی است.

  مشاهده
 • اجرای کاغذ پاش

  اجرای کاغذ پاش

  در اجرای مراسم‌ها می‌توانید همراه نورافشانی و آتش بازی از دستگاه کاغذ پاش استفاده کنید؛ زیرا ترکیب این دو با هم جلوه بسیار خاص و فوق‌العاده‌ای را به نمایش می‌گذارد. در اجرای کاغذپاش به درخواست مشتری از کاغذهای متالیزه در رنگ‌ها و اجناس مختلف استفاده می‌شود و در آخر تیم آتیشدونی با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک و بی‌خطر بهترین خاطره را برای شما عزیزان در اجرا مراسم رقم می‌زند. در آتیشدونی برای اجرای خدمات از انواع دستگاه‌های به روز استفاده می‌شود.

  مشاهده
 • اجرای مه سنگین اتومات<br><br>

  اجرای مه سنگین اتومات

  با اجرای مه سنگین اتومات می‌توانید به لحظات شاد مراسمتان رنگ رویا بپاشید. اجرای مه سنگین اتومات بدین گونه است که بخار به صورت مه فضای مورد نظر را در بر می‌گیرد و تصویر مه آلود و خیال انگیزی را به وجود می‌آورد. تیم آتیشدونی با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های تولید کننده بخار بدون محدودیت محیط را به دستور شما غرق در مه می‌کند. اجرای مه سنگین برای مراسم‌های عروسی، همایش‌ و کنسرت‌ مناسب است و خال و هوایی رویایی به فضا می‌بخشد.

  مشاهده
 • اجرای نور پردازی

  اجرای نور پردازی

  نورپردای نقش مهمی در ایجاد شور و هیجان بینندگان دارد. همچنین باعث می‌شود که خوانندگان، نوازندگان یا بازیگران روی صحنه بتوانند با حسی متفاوت برنامه‌ خود را اجرا کنند که مقدار نور، رنگ نور و موارد استفاده از نوع دستگاه برای ایجاد صحنه‌های دل انگیز متفاوت است. در آتیشدونی با درخواست شما و استفاده از دستگاه‌های نور پردازی متفاوت در قالب پکیج تلفیقی لیزر، افکتیو، ال‌ای‌دی و غیره لحظات به یادماندنی را برای شما رقم خواهیم زد.

  مشاهده
 • اجرای بادکنک آرایی

  اجرای بادکنک آرایی

  با بادکنک آرایی محیط می‌توانید فضا را به تم رنگی مورد علاقه خود تزئین کنید و آتیشدونی در این راستا می‌تواند فضای مورد نظر شما را در مراسم‌های افتتاحیه، اختتامیه، جشن تولد، جشن عروسی، مراسم‌های مذهبی و اعیاد با سرعت و مهارت بادکنک آرایی کند؛ تا به زیبایی هرچه بیشتر آن مجلس شما بیفزاید. در آتیشدونی سعی داریم با خدمات بادکنک آرایی جدید و مبتکرانه همراه با در نظر گرفتن سلیقه شما در شادی‌های شما سهم کوچکی داشته باشیم.

  مشاهده
 • اجرای مراسمات<br><br>

  اجرای مراسمات

  اگر فرصت برنامه‌ریزی برای جشن تولد را ندارید یا مایلید یک تیم حرفه‌ای این جشن را برگزار کند، می‌توانید با خیال آسوده 0 تا 100 برگزاری مراسم تولدتان را به تیم آتیشدونی بسپارید و شما فقط تم و رنگ‌های مورد نظر را سفارش دهید. آتیشدونی با دانستن اطلاعاتی مثل؛ تعداد میهمان، اندازه فضای پذیرایی، بودجه مدنظر شما همه خدمات را از سفارش کیک تا تزئین دکور تولد را بر عهده می‌گیرد و هر خدمتی لازم باشد برای افزودن شادی بی‌اندازه به مراسم شما انجام می‌دهد.

  مشاهده